top of page

לקוחות ממליצים

למידע נוסף

מבין לקוחותינו

איפה כבר היינו?

כפר הס, חרות, משמרת, בית חשמונאי, גבע כרמל, בת שלמה, צור משה, גן יאשיה, שדה יצחק, מצפה עדי, מכמורת, ניצני עוז, עין שריד, עין ורד, ציפורי, מרחביה, יפעת, סלעית, יד חנה, גבעת עוז, מורשת, לימן, מרכז קהילתי חוף חפר, מרכז קהילתי קיסריה, מועצה אזורית עמק יזרעאל, מועצה אזורית ברנר, מועצה אזורית חוף השרון, בית עוזיאל, גמזו, פלמחים, קיבוץ מצובה ועוד.

המלצות

לקוחות מספרים

אנה וליקנסקי

הסדנא שהעביר יורם בהחלט ענתה על הצורך "לשפוך אור" על עולם הביטוחים והתוכניות הפנסיוניות, ואף הרבה מעבר. יורם הצליח להסביר נושאים פיננסיים שלא היו בהירים בצורה פשוטה וברורה להפליא. המפגשים הועברו בצורה מעניינת והעובדים ישבו מרותקים, השתתפו, שאלו שאלות וקיבלו תשובות ענייניות וברורות בנוש כה עמום כפי שהיה קודם.
ניכר כי יורם מעביר את הסדנאות כחלק מתחושת שליחות ואידיאולוגיה.
אני ממליצה על הסדנא שלו ככלי חובה לכל עובד!

טליה ואיציק

יורם שלום,

ברצוננו להודות לך מקרב לב על התערבותך בהעלאת המודעות לנעשה בבנקים. לנו לא היה מושג כי הבנק יכול "לגנוב" מאיתנו כסף ולנצל את תמימותנו. בעקבות ההרצאה שלך פנינו לבנק ובהמשך לעצותיך פעלנו מולם. שוב, רצינו להודות לך על עצותיך וההנחיות שנתת ועל כך שבזכותך קיבלנו את כספנו חזרה. לאחר התעקשות ומאבק מול הבנק החזירו לנו הכל.

דרך צלחה וכל טוב,

סגן-אלוף א

היום לקחתי חלק בתקציר של המיזם "תכנון פיננסי – סודות לחיים" של יורם גרשוני.

ההתמודדות עם רשויות המס, חברות ביטוח, בתי השקעות, בנקים ועוד, הנם מרכיב משמעותי בהחלטות שאנו עושים יומיום ושיש להם בסופו של דבר משמעות אחת חשובה – כסף (לא מילת גנאי) ומוטב שנכיר את העניין מוקדם ככל שניתן. העברת את המידע באופן רלוונטי, ממוקד, מדויק ורהוט, כך שניתן לעשות בו שימוש רגע אחרי שהסתיימה ההרצאה או לפחות להבין באופן עמוק שיש מה להמשיך ולברר. מדהים כמה גדול הפער!!!

תודה על ההזמנה ועל הזכות לקחת חלק במיזם.

דורי גנאל

יורם לקח נושא שהיה נשמע מורכב ומסובך ופישט אותו בצורה נפלאה להדיוטות. הוא הצליח להנעים את זמננו במשך 3 שעות של הרצאה, בה ישבנו מרותקים. ההרצאה הייתה פשוטה ומרתקת, והקיפה נושאים שעל כל עובד לדעת. 
יורם איש מקצוע מעולה וברמה מאוד גבוהה, שיודע להסביר נושאים מסובכים ומורכבים בצורה עממית ולבבית.

שולי הירש

בהרצאה של יורם למדו המשתתפים כיצד לכלכל את צעדיהם מול כל הארגונים הגובים מאתנו כספים, עמלות, דמי ניהול ואחוזי ריבית גבוהים מבלי שאנחנו מבקרים או מערערים עליהם. יורם פתח צוהר למשתתפים ונתן "ארגז כלים" כיצד לפעול מול הבנקים, חברות הביטוח, סוכני בורסה ובכלל ניהול ההשקעות, הפרשות משתלמות יותר הפטורות ממס וניהול משא ומתן להפחתת כל העלויות המגיעות בקלות לכחצי מיליון ₪ במהלך שנות ההפקדה.

טל בן אריה-מנשה

אשמח לצטט עובד שנכח במפגשים של יורם, ואשר מדבר בשם כל העובדים:
"יורם, הצלחת לעשות משהו שהמון שנים אני מנסה לעשות בעצמי, וזה ללמוד לעומק את כל העולם הפנסיוני/כלכלי שמלווה אותנו במהלך שנות עבודתנו. בשני מפגשים הצלחת לתת לנו כלים פיננסיים והבנה של מונחים בסיסיים שכולנו בעבר רק הנהנו בראש כששמענו אותם מהסוכן ביטוח שלנו.
בשורה התחתונה אני יכול להגיד שההרצאה שלך חסכה לכולנו בטווח הארוך המון כסף, וגם לא מזיק שאנחנו דיי מבינים על מה מדברים איתנו עכשיו :)
תודה רבה, שי ממיוזיק-לאב".

Ph.D. הילה קידר

תודה רבה לך על סדנה מאירת עיניים ופותחת צ'אקרות...
עד היום הנושא הכספי הנ"ל היה עבורי קופסא שחורה ובלתי ברורה, ומשהו שבכלל לא התחשק לי להתעסק אתו מרוב חוסר ההבנה והבהלה מהנושא. בכל פעם שישבתי מול יועץ פיננסי הרגשתי כמו מטומטמת. העברת את המידע החשוב והחיוני באופן מסודר ודידקטי, עם סבלנות דוגמאות והסברים.
סה"כ הסדנה הייתה כאמור סטירת לחי, ודרבנה אותי להתחיל לעשות סדר בנושא זה. אני בטוחה שיש עוד המון מה ללמוד ואשמח לשמוע על סדנאות נוספות. 

יערה קייזר

הגעתי ל"סדנה בתכנון פיננסי" בניצני עוז מתוך עניין להבין את הנתונים והמשמעויות בתוכניות החסכונות והביטחונות אשר ברשותי, מכיוון שתמיד הייתה לי תחושה שהעובדה שאינני מבינה בנושא, גורמת לי לקבל החלטות שגויות או לא מספיק טובות, אשר משפיעות על עתידי הכלכלי (וגם בהווה).
הסדנה הועברה בצורה מעניינת, תרמה להבנה של מושגים ומשמעותם הפיננסית (לדוגמה: מהי המשמעות הכלכלית של הבדלים קטנים בדמי הניהול בביטוח המנהלים, על מה ניתן להתמקח, איפה הכסף שלי שווה יותר...ועוד') וכללה טיפים והנחיות כיצד כדאי לפעול על מנת להתנהל בצורה פיננסית חכמה בהווה ולטובת העתיד (פנסיה).
אני ממליצה לכל אחד לעבור את הסדנה על מנת לקבל שליטה על תוצאות ההשקעות שאנו עושים לאורך החיים והתנהלות פיננסית נכונה יותר עבורנו ועבור ילדינו.
ובנימה אישית – יורם – זוהי שליחות אמיתית מצדך להוביל מיזם כזה ולהאיר את עיני הציבור למודעות גבוהה יותר בתחום כה מעורפל אך קריטי בחיינו.
תודה ובהצלחה...

רוני בן חיים

"תכנון פיננסי" עם יורם גרשוני – סדנת חובה לכל מי שחי בארץ.
יורם מסביר בצורה ברורה ומרתקת את כל המושגים שכולנו פוחדים מהם, עונה על שאלות ומעשיר מנסיונו הרב. אחרי שיצאתי מהסדנה לא רק שהבנתי סוף סוף מושגים בסיסיים לגבי הפנסיה שלי ולגבי השקעות שונות אלא גם הבנתי שיש בכוחי לשנות את המצב ולחסוך כסף. 
אני ממליצה לכל מי שחי בארץ ומתקשה להתמודד עם התחום הפיננסי להשתתף בהרצאות אלה.

רו"ח שלומית לוי

תודה רבה שזכינו לארח אותך אצלנו בבת שלמה. אתה ממש נכס ונשמח לשמוע ממך עוד (נראה לי שאצטרף גם לסדנה הבאה:))
הסדנה מאוד קלילה, נוגעת בהרבה תחומים ומאפשרת לכל אחד לקחת ממנה את הנושאים שמעניינים אותו. מכיוון שאתה נותן לנו זווית ראייה אחרת, זווית שסוכני ביטוח, בנקים ובתי השקעות לא ממש רוצים שהמשקיעים ידעו וזה ממש חשוב שנדע.
אני חושבת שההחלטה שלך להעביר את המידע הלאה, אכן אט אט יעשה את השינוי הגדול בארץ היפה שלנו.
יישר כוח על פועלך ושוב תודה.

מתן בלוק טמין

קודם כל אני רוצה להודות לך על ההזדמנות שניתנה לי להצטרף למפגש האחרון. למדתי המון ואני בטוח שאלמד עוד יותר בהמשך.
אני חושב שהנושא חשוב מאוד גם לקהל הצעיר בתחילת הקריירה כמוני משום שהוא משלים חלל גדול של חוסר ידע בתחום חשוב כל כך.

אורלי הדס

המפגשים היו מעשירים ומעוררי מחשבה. ניכר מאוד שאתה אוהב את מה שאתה עושה.
אין ספק שאתה מסייע משמעותית לאזרח הפשוט בפיזור הערפל שאופף את הבירוקרטיה הפיננסית. אישית , המפגשים דחפו אותי לבדוק היטב את העמלות שאני משלמת ואת תנאי הפוליסות והפכו אותי לפחות תמימה והרבה יותר ספקנית. אני מקווה שלעולם לא אחתום יותר אוטומטית על מסמכי בנקים וביטוח..

עדו יעקבי

סדנה מעולה עם ריכוז טוב מאוד של טבלאות על שקפים. הטבלאות עושות סדר. את הלוח הראשון שכתבת צילמתי כי היה בו מידע חשוב (אולי המידע גם בשקף...).
כל הכבוד על השליחות. צריך לערוך כתכנית טלוויזיה בת מספר פרקים שעושה סדר (סטייל מגש הכסף אבל לא כדי לנגח אלא כדי להסביר).

ויקטור גלם

ראשית התרשמתי מאוד משני המפגשים, למדתי על מושגים שלא היה לי מושג מה הם אומרים. אני צריך לעשות סדר עם כל המידע בראש ולהתחיל בניהול תיק ההשקעות הצנוע שלי . ההעברה של החומר הייתה טובה ועניינית. החלוקה לשני מפגשים מעולה. יישר כח על היוזמה וברוך תהיה בהמשך הדרך.

ציפי אתר

יורם שלום, הסדנא שהעברת היתה מרתקת ,למדתי המון ועדיין לא מספיק. זקוקה למפגשים נוספים.
הולכת לממש בבנק את הנלמד.

ברכה גולדשמידט

היי יורם, הסדנה היתה מאד מועילה, לי לפחות דברים חדשים נודעו לי שלא ידעתי קודם, תמיד אפשר ורצוי ללמוד דברים חדשים.
ההסברים היו ברורים זה שהדגמת כל דבר על הלוח מאד סייע. בנוסף זה שבאו הרבה גברים לסדנה מוכיח בעליל שענין רב היה בה. מאחלת לך הצלחה בהמשך הדרך.

דרור הדס

ראשית, אני חושב שאתה עושה מלאכת קודש.
הסרטים מצוינים, הם מספקים אתנחתא קומית חשובה מעצימים את המסר המועבר ומסייעים בהמחשת הנתונים.
באופן כללי, הרגשתי שיש המון ידע להעביר אך שהספקנו לחשוף ממש את קצה הקרחון כיוון שהנושאים טעונים וכל משתתף בקהל מעוניין לחלוק מניסיונו או בעיותיו.

 

עינת הראל

בתור מי שמכירה את עלויות דמי הניהול שאני משלמת ובודקת את הנושא אחת לשנתיים שלוש, הופתעתי לגלות כמה אני לא יודעת...

נתת לנו המון אינפורמציה, כיסית הרבה תחומים (אני לתומי תמיד חשבתי רק על חסכונות לגיל פרישה בהקשר של נכסים פיננסים), החומר הועבר בצורה פשוטה (כמה חשוב!) וברורה.  איפשרת שאלות וענית בסבלנות גם לשאלות בסיסיות.

אתה עושה עבודה חשובה, ועל זה - הרבה תודה!

עינב ים-הוד

בהמשך למפגש השני בתחילת החודש בעין ורד - אני רוצה מאוד להודות לך על שפקחת את עיני. זוהי רק תחילתה של דרך ארוכה של לימוד. כל הכבוד לך על היוזמה... 
לפי דעתי, ולדעת חברה שהגיעה יחד איתי לסדנא, הכוונה שבבסיס הסדנא נקלטה ובאמת זה עורר את הרדומים (אלה שלא למדו כלכלה וכד') שביננו לצאת ולחקור ולהתמקח כדי לעשות החלטות נבונות יותר מוקדם ככל האפשר.... 

דליה בורנשטיין

המפגש היה מעניין  מאוד. אין ספק שהעברת בצורה מרתקת וקולחת נושא לא פשוט ולא מוכר לרובנו...ולמרות השעה המאוחרת הצלחת להשאיר את כולנו עירניים ומתעניינים.

חנה שוסטרמן

הסדנה הייתה מאלפת, חשובה וממצה מאוד.

רעיה דייזי-קוצין

נוכחתי רק בהרצאה השנייה מבין שתי ההרצאות שניתנו על ידך ביד חנה. לאחר שמיעת ההרצאה אני מודה שחבל לי מאוד שלא נכחתי בהרצאה הראשונה. 
ההרצאה מאלפת, מעניינת, חשובה ונותנת מידע פרקטי לאיש הקטן "ההדיוט". אני רוצה לשבח אותך על הסבלנות הרבה בה ענית על שאלות המשתתפים והצלחת להפוך נושא משעמם ולא "סקסי" לנושא מעניין ומעורר מחשבה. 
אחת ההרצאות הטובות שהייתי, והייתי בלא מעט. (לאו דווקא בתחום).

שרי כרמי

ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת שהעברת לנו בקיבוץ גבעת עוז. היית רהוט מאוד, ענייני, סבלני וניכר בך שאתה שולט היטב ברזי המקצוע.
אתה עושה עבודת קודש בלהפיץ את הידע שלך לכמה שיותר אנשים, המידע הזה בהחלט יכול לסייע רבות, לנו נותר רק ליישמו.
שוב המון תודה ובהצלחה רבה בפועלך.

שלומית שלמה

ראשית תודה על ההרצאה המאלפת והברורה שלך.  שנית ובכלל - גרמת לי להרגיש לא לגמרי מטומטמת, מול מבול המידע הכספי הנוחת עלי לפרקים.
מקווה שאצליח לא לעשות שטויות גדולות מדי בעתיד (בתחום הנדון), ולזכור שעל כל דבר אפשר ואף דרוש להתמקח, ובייחוד להבין אותו לפני שאומרים: "נו טוב, תעשה מה שאתה אומר כי אני ממילא לא מבינה כלום..."
אז שוב תודה + הערכה רבה למה שאתה עושה ושנה טובה, עתירת שמחה ומעשים טובים וחשובים.

לאה מזור

היה מרתק ומעניין מאוד. באתי עם מחשבה של "מה כבר הוא יכול ללמד אותי?" ולא רק שלמדתי קצת דברים שהשתנו בחוק, אלה שצורת ההגשה שלך של החומר הייתה מרתקת ומעניינת ביותר, נהניתי מאוד.

יהונתן סופר

ראשית ההרצאה מעולה כולל צורת ההגשה שלך...
אני אומנם לא מתעסק בתחום הזה, אבל מבין ומתעניין בנושאי כלכלה, ולעומת זאת חידשת וחידדת המון דברים.
החיסרון היחיד הוא שאין מספיק זמן...

דרור

ראשית כל, הסדנה הייתה מאד מעניינת ופוקחת עיניים. חלק גדול מהנושאים שנסקרו (אני מעריך שבין 50%-70%), יכולים להיות רלוונטים עבורי. הבולטים שבהם: לקיחת הלוואות, מעבר בנק, ביטוח פנסיוני וחסכון לילדים.
אני בהחלט מתכוון לטפל ולהעמיק בכל הנ"ל, כאשר הסדנה נתנה לי בסיס מצוין להבנת החומר.

מיכל כרמל

תודה רבה,
1. הצלחת לגרום לנו להקשיב 
2. הצלחנו להבין
3. קבלנו ביטחון לבדוק, לשאול, לבחור
4. הצלחת לחולל מהפך בגישה ובפתיחות שלנו לתחום  (שהוא כל כך חשוב שלא ברור לי איך אני ואחרים מרשים לעצמנו להזניח כל כך)
5. כבר במידי מה שנלמד משנה אצלנו דברים שחוסכים כסף ומייעלים את ההתנהלות.
6. תודה, מקווה שכמה שיותר ישמעו אותך ויעשו את השינוי בשביל עצמם ובשביל שהמקום הזה יהיה טוב יותר לכולנו. 
תודה, המשך עשייה פורייה, מיכל

Please reload

Anchor 1
bottom of page